Mezunlar

Elde ettiğiniz başarılarınızla -girdiğiniz sınavlarla, yurtdışındaki eğitiminizle, yaptığınız stajlarla – öğreniminiz sırasında kendinizi kanıtladınız. Şimdi de aynısını meslek hayatında yapmak ve en iyiler arasına girmek istiyorsunuz. Aynı zaman da değişimi de seviyorsunuz. Yaptığınız her şeyi en doğru şekilde, tutkuyla, kararlılıkla, kendinize ve başkalarına koyduğunuz yüksek standartlarla yapıyorsunuz. O zaman beklentilerinize yanıt veren ve elinizden gelenin en iyisini yapmanın ödüllendirildiği bir ortama hoş geldiniz.

Öğrenciler

Hep çok şeye ulaşmak ve net hedefleriniz olsun mu istediniz? Harika! Çünkü gerçek hırs ve motivasyon öğreniminizi bitirdiğiniz anda kendiliğinden devreye girmez. Kendinizi göstermek için beklemeyin – öğreniminiz sırasında başarılı bir staj veya Henkel Innovation Challenge ve Henkel’de giriş pozisyonları ilerleyebileceğiniz bir kariyer için en iyi temeli sağlar.

Profesyonel

Şu ana kadar çok şey başardınız ve daha da ulaşmak istediğiniz hedefleriniz mi var?İster bir uzman olun ister tecrübeli bir yönetici, yeteneklerinizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için iyi fırsatlara ihtiyacınız olacaktır. En başarılıların bir ekip ortamı içinde mükemmele ulaşabilecekleri ve başarıları için uygun şekilde ödüllendirilebilecekleri doğru şartlara ihtiyacınız olacaktır.

Bize Ulaşın

Hep beraber en iyisi için

Adınız (Gereklİ)
E-Postanız (Gereklİ)

Konu İletİnİz