Erter İnşaat Hakkında

Tasarım tutkusunu paylaşan yaratıcı uzmanlar

Arka Plan & Tarihçe

İnşaat sektöründe sürekli gelişen teknolojik ürünleri Mühendislik bilimlerindeki en son teknoloji ile birleştirerek daima yüksek kalite hedeflenmektedir. ERTER İnşaat standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayandırmanın azmi ve kararlılığı içerisindedir.

İlerlemenin Gücü

Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dâhil edilerek sektörde lider ve kendini kanıtlamış şirket yöntemlerini kendine örnek almaktadır.

Neler Yapıyoruz

Sağlam temellerle inşa ettiğimiz başarı hikayemiz, yakında Türkiyenin her yerinde…

Hakkımızda

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli yeniden incelenir ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik ve mimarlık çözümleri sürekli araştırılır ve kullanılır.

Misyonumuz

Önce insan İnsana ve doğaya saygı çerçevesinde aile ve fertlerin doğallığıyla bağını kurarak modern mimari ve teknolojiden en üst seviyede faydalanırken çevresine rahatsızlık vermeden çalışan tüm personelini ve iş ortaklarını korumak için Çevre, Güvenlik ve Sağlık politikasını uygulamaktadır.

Vizyonumuz

Bu politika, iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirliliği, tehlike ve kazaya karşı korumayı sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

İnanıyoruz ki başarı

3 adımdan ibaret

1
Deneyim

Başarı başkalarının geçirdiği deneyimlerden yararlanmaktır.

2
Güven

Bɑşkɑlɑrınɑ kɑrşı beslediğimiz güvenin en büyük kısmını doğurɑn, kendimize olɑn güvenimizdir.

3
Çalışkanlık

Keskin bıçak olmak için çok çekiç yemek gerekir.